Apartament 2+1 me qera per zyre prane Parlamentit ne Tirane (TRR-1218-15E)

ID TRR-1218-15E
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 108 m2
Shperndarja 3
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga George W. Bush

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen George W. Bush, prane Parlamentit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 108 m2 te organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar. Ambient eshte i shtuar me parket. Ballkoni eshte i mbyllur me vetrata te medha xhami te cilat perbejne nje mundesi shume te mire reklamimi.

Orientimi i apartmentit eshte nga jugu.

Ka te instaluar kondicionere per ngrohje dhe ftohje ne cdo ambient.

Pallati ofron administrim dhe ashensor. Ndodhet buze rruges kryesore.

Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin. Prane ka edhe zyra te tjera qe zhvillojne bizneset e tyre.

Prona ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, Bulevardin Deshmoret e Kombit dhe ne Unaze.

 

Cmimi: 550 Euro/muaj

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane
Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje godi
Me Qira 1215-19K 600 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine kater kateshe me ...

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 5-kateshe ne zone
Me Qira 718-47L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 5-kateshe ne zonen e Porcelanit. Me ...

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes . Pozicionohet ne katin e 9 -10 te nje ndertese te r
Me Qira 215-27m 500 €

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes . Pozicionohet ne katin e 9 -10 te nje ndertese te re. Me nje siperfaqe ...

Zyre me qera prane bllokut te magazinave ne rrugen Sulejman Vathi.
Pozicionohet ne katin e 2-te te
Me Qira 318-29L 500 €

Zyre me qera prane bllokut te magazinave ne rrugen Sulejman Vathi. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe ...

Zyra me qera ne rrugen  Nikolla Jorga.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Ka
Me Qira 617-69d 500 €

Zyra me qera ne rrugen  Nikolla Jorga. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati
Me Qira 114-29b 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe o
Me Qira 518-44L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat
Me Qira 1117-24L 500 €

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze ...