Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-819-13S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 4
Sipërfaqe m2 132
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri buze rruges kryesore.

Ka nje siperfaqe totale 132 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar ne kushte shume te mira. Salloni eshte i shtruar me pllaka ndersa dhomat e gjumit jane te shtruara me parket. Sistemi i ndricimit eshte led dhe ofrohet nepermjet spoteve te ndryshme. Dyert jane te reja dhe dritaret jane dopio xham duke eleminuar totalisht ndotjen akustike. Dhoma matrimoniale eshte me tualet personal.

Ka te instaluar sistemin chiller ne cdo ambient per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte shume e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses ne rrugen Abdyl Frasheri, rrugen Ismail Qemali, zonen e Bllokut etj.

 

Cmimi 1000 Euro / Muaj (pa taksa)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut
Me Qira 418-20L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 417-46d 900 €

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare  dhe ka ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te n
Me Qira 316-43T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje p
Me Qira 117-1L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje
Me Qira 1117-48L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Ti
Me Qira 120-30H 900 €

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1018-29E 950 €

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...