Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane, (TRR-318-1d)

ID TRR-318-1d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 183 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kopshi Botanik

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.

Siperfaqja totale e apartamentin eshte 183 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, tre tualete, koridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobliuar ne menyre bashkekohore dhe shume te rehatshme.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket dhe apartamenti eshte ka nje izolim termik cilesor.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi, veriu dhe lindja dhe ju ofron pamje te hapur nga liqeni artificial.

Zona eshte e qete , e zvhilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Liqenit Artifcial, ne Unazen e Re te Tiranes, ne rrugen e Kosovareve etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Mundesi parkimi ne katin -1 te pallati me pagese ekstra.

 

Cmimi 1100 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera prane TEG-ut ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe.
Me Qira 619-34T 1000 €

Apartament 3+1 me qera prane TEG-ut ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe. Apartamenti ka ...

Apartament me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Blloku eshte nje nga zonat me te populluara
Me Qira 821-36F 1200 €

Apartament me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Blloku eshte nje nga zonat me te populluara dhe te pelqyra per ...


Apartament 3+1 me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-t
Me Qira 1019-69L 1000 €

Apartament 3+1 me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje nga zon
Me Qira 714-27j 1200 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te ...

Apartament me qera ne rrugen Hamdi Garunja prane Liqenit te Thate ne Tirane.

Pozicionohet ne kati
Me Qira 517-44a 1000 €

Apartament me qera ne rrugen Hamdi Garunja prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit te nje ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kat
Me Qira 1021-32V 1000 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe.  Ka nje ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-t dhe te fundit te nje
Me Qira 622-20Z 1000 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t dhe te fundit te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 216-59K 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...