Apartament 3+1 me qera pjese e nje residence vilash ne Lunder te Tiranes ,

ID TRR-1114-58a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1400 €
Kati 0
Sipërfaqe m2 151+ 28 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes.

Residenca pozicionohet pak metra larg qendres tregtare TEG dhe ofron te gjithe sigurine dhe qetesine e nevojshme per te bere nje jetese te mire ne Tirane.

Pergjithesisht residenca ka vila por nder to ka edhe disa apartamente qe ofrojne komoditet pothuajse si te vilave.

Apartamenti ne fjale ka nje siperfaqe 151 m2 te brendshme dhe 28 m2 verande te jashtme .

Me hapesirat e brendshme ofrohet sallon i bollshem, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe garderobe.

Ofrohet i mobiluar me nje mobilim modern dhe cilesor.

I gjithe apartamente eshte i shtruar me parket.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga sistemi qendror chiller. 

Residenca ofron gjithashtu pishina dhe ne projekt per te ndertuar se afermi fusha tenisi.


Cmimi 1400 €/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 1020-49D 1500 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje palla
Me Qira 515-29m 1300 €

Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament luksoz  me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 1015-56K 1500 €

Apartament luksoz  me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e shtate te nje pallat
Me Qira 315-53m 1300 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. I pozicionuar ne katin e shtate te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres, ne Long Hill Residence
Me Qira 419-48a 1500 €

Apartament me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres, ne Long Hill Residence. Pozicionohet ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut te Madh ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri
Me Qira 1119-12L 1500 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut te Madh ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Marco Bocari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 1220-18D 1300 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Marco Bocari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te
Me Qira 416-14K 1500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri ...