Apartament 3+1 me qira prane rruges se Kosovareve ne Tirane

ID TRR-323-7Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 6
Sipërfaqe m2 164
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndreko Rino

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ndreko Rino, prane rruges se Kosovareve ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 164m2 dhe siperfaqe te brendshme 147m2 te organizuar ne sallon, se bashku me kuzhine e cila ka akses ne dy ballkone, tre dhoma gjumi ku secila prej tyre ka akses ne ballkonin perkates, 2 tualete dhe korridori lidhes.
E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe ka te instaluar sistem qendror kondicionimi per ngrohjen dhe ftohjen.
Apartamenti ofron ndricim led, tavani eshte i punuar me gips.
Orientimi i apartamentit eshte Jug duke i mundesuar banese ndricim natyral, dhe nje pamje te lire nga Liqeni i Tiranes
Dritaret jane dopjo xham duke mundesuar izolim akustik te baneses.
Pallati eshte i ri, ofron administrim, ashensor, kamera sigurie.
Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.
Jepet me qira totalisht e mobiluar dhe mobilimi plotesohet ne varesi te kerkesave te klienteve.
Ka akses direkt ne rrugen Margarita Tutulani, rrugen e Kosovareve, Sheshin Willson, rrugen Sami Frasheri etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh me siperfaqe 24m2 i mbyllur me qepen.

Cmimi 1200 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane

Ndodhet ne kat
Me Qira 619-32S 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Shaqlizi, ne zonen e Saukut ne Tirane.
Banesa eshte e pozi
Me Qira 1223-36Z 1100 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Shaqlizi, ne zonen e Saukut ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament me qera prane rruges Nikolla Jorga ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente ne nj
Me Qira 617-22T 1300 €

Apartament me qera prane rruges Nikolla Jorga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente ne nje pallat te ...

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane.

Residenca ndodhet ne afersi te zones se
Me Qira 114-11 1300 €/month €

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Halili ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 624-17Z 1100 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Halili ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 9 por jo te ...

Apartament 3 + 1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje palla
Me Qira 1114-9l 1100 €

Apartament 3 + 1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen The Touch of Sun ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te
Me Qira 718-12L 1300 €

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen The Touch of Sun ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Aparatment 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 819-17T 1300 €

Aparatment 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...