Apartament 3+1 me qera pjese e nje rezidence ne Lunder , Tirane (TRR-419-48a)

ID TRR-419-48a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 143 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartament me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres, ne Long Hill Residence.

Pozicionohet ne katin e dyte  me nje pamje te hapur perpara duke krijuar  nje peisazh te bukur dhe relaksues.

Siperfaqe 143 m2 ndahet ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, studio dhe verande.

Ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga sistem qendror.

Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket druri.

Fasada te medhaja xhami duke mundesuar drite natyrale ne brendesi te shtepise.

Residenca ofron siguri, qetesi, ajer te paster , bar-restorant , pishina, dhe fusha te ndryshme basketball, tennis etj.

Dy vende parkimi te hapura perfshihen ne cmim.

 

Cmimi 1500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje komplek
Me Qira 917-4L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri prane zones ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 8-te dh
Me Qira 1019-42D 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 8-te dhe te 9-te te nje ...

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks
Me Qira 316-63b 1600 €

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri prane zones ...

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres.

Me siperfa
Me Qira 519-18a 1600 €

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres. Me siperfaqe totale 255 m2 e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te
Me Qira 413-54 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te nje pallati te ...

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane.

Rezidenc
Me Qira 719-35a 1600 €

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane. Rezidenca eshte e perbere ...

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne katin e V-te t
Me Qira 1013-2 1400 €

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e V-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne T
Me Qira 217-45a 1400 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne Tirane. I ...