Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-714-4S)

ID TRR-714-4S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 220 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament 3+1  me qera prane ne rrugen Pjeter Budi, prane Ambasades Suedeze ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile tre kateshe.

Ka nje siperfaqe prej 220 m2 te organizuar ne dy dhoma ndenje, 3 dhoma gjumi, nje dhome hekurosje, nje holl, 2 tualete dhe 2 ballkone perqark.

Ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil modern. 

Apartamenti ka te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Eshte i organizuar shume bukur dhe i mobiluar me nje shije te vacante me arkitekt.

Dritaret dopioxham dhe me grila si edhe dyert jane te nje cilesie shume te mire.

Cdo ambient ka te instaluar kondicionere per ngohje dhe ftohje. 

Ndodhet ne kushte shume te mira.

Hyrja per ne apartament eshte e vecuar.

Oborri ofron nje ambient relaksi dhe eshte i gjelberuar me peme e lule te llojeve te ndryshme.

Ne cmim perfshihet edhe nje parkim.

Zona eshte shume e qete dhe e sigurte.

Ka akses ne rrugen e Elbasanit, ne sheshin Italia, ne zonen e Qytetit Studenti dhe ne Parkun e Liqenit Artificial.

 

Cmimi: 1000 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te n
Me Qira 316-43T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuara
Me Qira 513-24 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuara ne sallon te madh ...

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Ti
Me Qira 120-30H 900 €

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 417-46d 900 €

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare  dhe ka ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut
Me Qira 418-20L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nj
Me Qira 119-7L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje p
Me Qira 117-1L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 117-49L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, prane ...