Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-714-4S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 2
Sipërfaqe m2 220
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament 3+1  me qera prane ne rrugen Pjeter Budi, prane Ambasades Suedeze ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile tre kateshe.

Ka nje siperfaqe prej 220 m2 te organizuar ne dy dhoma ndenje, 3 dhoma gjumi, nje dhome hekurosje, nje holl, 2 tualete dhe 2 ballkone perqark.

Ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil modern. 

Apartamenti ka te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Eshte i organizuar shume bukur dhe i mobiluar me nje shije te vacante me arkitekt.

Dritaret dopioxham dhe me grila si edhe dyert jane te nje cilesie shume te mire.

Cdo ambient ka te instaluar kondicionere per ngohje dhe ftohje. 

Ndodhet ne kushte shume te mira.

Hyrja per ne apartament eshte e vecuar.

Oborri ofron nje ambient relaksi dhe eshte i gjelberuar me peme e lule te llojeve te ndryshme.

Ne cmim perfshihet edhe nje parkim.

Zona eshte shume e qete dhe e sigurte.

Ka akses ne rrugen e Elbasanit, ne sheshin Italia, ne zonen e Qytetit Studenti dhe ne Parkun e Liqenit Artificial.

 

Cmimi: 750 Euro / Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi.
Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te r
Me Qira 1116-41L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi. Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te
Me Qira 919-33S 850 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te dhe te fundit te
Me Qira 715-27d 850 €

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje p
Me Qira 313-21 700 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese ekzist
Me Qira 1214-38r 800 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese ekzistuese ,buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te n
Me Qira 616-34K 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera per zyra prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 313-23 850 €

Apartament me qera per zyra prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje ...

Apartament 3+1 me qera te Kompleksi Kika ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofr
Me Qira 513-34 800 €

Apartament 3+1 me qera te Kompleksi Kika ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofruar ajrin e paster ...