Apartament modern me qera prane liqenit Artificial te Tiranes

ID TRR-414-56b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 150 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te prane liqenit artificial Tiranes.

Apartamenti ka nje nje siperfaqe prej 150 m2 duke perfshire: 

- Sallonin se bashku me kuzhinen. Ketu ndodhet nje oxhak me dru I cili ka lidhje me sistemin qendror te kaldajave te ngrohjes se gjithe shtepise.  

- 3 dhoma gjumi te mobiluara.

- Tualet, ne te cilen ka vaske me hidromasazh dhe kabine dushi.

- Koridor 

- Dhe 3 ballkone te cilet ofrojne nje pamje te mrekullueshme te liqenit artificial te Tiranes. 

Te gjithe ambjentet e shtepise jane te ndricuara me driten e diellit.

Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes plot ajer te paster.

Eshte e mobiluar e gjitha me nje stil modern.

Pjesa me e madhe e mobiljeve te vendosura ne kete shtepi dhe pajisjet elektro shtepiake vijne nga Italia dhe Greqia.

Cdo dhome eshte e pajisur me kondiconere te markes Mitsubishi.

Apartamenti ka shume punime ekstra te cilet ja vlen ti permendim sic jane:

Shtrimi I te gjithe ambjentit me parket druri, punime gipsi ne sallon, 2 lloje aspirimesh natyral dhe artificial, dritare me grila dhe xhama dopio termike etj. 

Apartamenti pozicionohet nga jug- peredimi .

Ne cmim perfshihet dhe vend per parkim makine ne garazhd.

Pallati ju ofron administrim, siguri, ashensore.

Cmimi 1300 Euro / muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Aparatment 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 819-17T 1200 €

Aparatment 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati t
Me Qira 918-45L 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes.

Residenca pozicio
Me Qira 1114-58a 1400 € €

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes. Residenca pozicionohet pak metra ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje komplek
Me Qira 917-4L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri prane zones ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne T
Me Qira 217-45a 1400 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne Tirane. I ...

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te
Me Qira 418-47d 1200 €

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane.
Pozicionohet shume p
Me Qira 417-39a 1200 €

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane. Pozicionohet shume prane me qendren ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 8-te dh
Me Qira 1019-42L 1220 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 8-te dhe te 9-te te nje ...