Apartamente me qera per biznes ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1013-2)

ID TRR-1013-2
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1400 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 310 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu i I

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.

Apartamentet ndodhen ne katin e V-te te nje pallati te ri, me siperfaqe totale prej 310 m2.

Secili prej tyre ofron 155 m2; te ndare ne sallon, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone.

Ambjentet jane mjaft te pershtatshme per zyra apo biznes pasi mund ti shfrytezoni dhe organizoni sipas deshires.

Te dyja apartamentet ofrojne ballkone te medhenj me pamje nga bulevardi.

Pra, mundesi shume e mire reklamimi.

Ju mund te merrni me qera njeri prej tyre, ose se bashku.

Ne te ju perfshihen kondicioneret ne cdo dhome, kontrabufete e kuzhines, etj.

Zona eshte mjaft e favorshme per te zhvilluar biznesin tuaj; aty ku shume biznese zhvillojne aktivitetin e tyre, e lehte per tu gjetur, shume prane pikave kyce te qytetit, e shume fasilitete te tjera.

Ne tem und te zhvilloni mjaft mire biznesin e nje klinike, zyra perfaqesuese, organizate, kopsht femijesh, etj.

Ne kete pallat s’do ju mungoj administrim dhe siguria  e kerkuar!

 

Cmimi: 1400 euro/muaj

Cmimi i nje apartamenti: 750 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 718-16d 1300 €

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 te nje p
Me Qira 1219-12a 1500 €

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri me nje ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut te Madh ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri
Me Qira 1119-12L 1500 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut te Madh ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut te Liqenit Artificial.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pal
Me Qira 1218-30L 1500 €

Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut te Liqenit Artificial. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit t
Me Qira 516-48K 1500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 3 ...

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG.
E pozicionuar ne nje nga
Me Qira 215-3a 1300 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG. E pozicionuar ne nje nga residencat me te ...

Apartament duplex papafingo me qera afer Viles Gold , ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane.
Apartame
Me Qira 1013-57 1500 € €

Apartament duplex papafingo me qera afer Viles Gold , ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Apartamenti perfshin katin ...

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane. E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, pran
Me Qira 415-11m 1500 €

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane. E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, prane me Parkun ...