Apartament 3+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane

ID TRR-618-12L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 156 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane Bulevardit Deshmoret e Kombit.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 156 m2 te organzuar ne sallon sebashku me ambientin e ngrenies, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe me nje stil klasik.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet sistemit qendror chiller te pajisur ne cdo dhome.

Dhomat kane nje organizim te mire te struktures se brendshme dhe te mbushura me drite natyrale.

Ballkoni ofron pamje te kendshme te zones perreth me orientim nga jug-perendimi.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt. 

Ofron administrim, ashensor dhe siguri maksimale 24-ore.

Ka akses te lehte ne rrugen Ibrahim Rugova, Bulevardin Deshoret e Kombit dhe pak minuta nga Parku Kombetar ku mund te kaloni nje pasdite relaksuese.

Cmimi: 1000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 619-52L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane

Ndodhet ne kat
Me Qira 619-32S 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 321-6V 900 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 216-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje p
Me Qira 117-1L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje
Me Qira 1117-48L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 318-2R 1100 €

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ne ...