Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-323-43G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 5
Sipërfaqe m2 196 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 196 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualte dhe nje ballkon.
Shtepia ofrohet e mobiluar me nje stil te ri dhe modern. 
E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket te nje cilesie te mire.
Dhomat jane te bollshme dhe jane te ndricuara nga drite natyrale pergjate dites.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga sistem qendror chiller te pozicionuar ne cdo dhome.
Pallati ofron administrim, asgensor dhe siguri per 24 ore nepermjet rojave.
Poshte nderteses ndodhet edhe nje lulishte e perbashket banoret.
Zona eshte e zhvilluar dhe mjaft e preferuar nga huajte ashtu sikurse dhe vendasit.

Cmimi 1000 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te
Me Qira 119-7L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3 + 1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje palla
Me Qira 1114-9l 1100 €

Apartament 3 + 1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e peste
Me Qira 1023-7X 940 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4-ka
Me Qira 1220-24V 900 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4-kateshe. Ka nje ...

Apartament me qira tek Parku i Madh ne Tirane .
I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati
Me Qira 415-2m 900 €

Apartament me qira tek Parku i Madh ne Tirane . I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartament
Me Qira 214-55b 950 €

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te n
Me Qira 1117-48L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne ...