Apartament modern me qera 3+1 ne Bllok ne Tirane

ID TRR-315-53m
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1600
Kati 7
Sipërfaqe m2 200
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor.
Nje nga ndertesat me moderne dhe te mirendertuara te kryeqytetit.
Lokalizohet  ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, me akses ne zonen e ish Bllok-ut , Tiranen e Re dhe Liqenin Artificial.
Ne kte zone ndodhen zyra biznesesh te njohura, restorante dhe bare, dhe kane zgjedhur rezidenca banimi mjaft punonjes te huaj.
Ambjenti i brendshem i apartamentit eshte i sapo rikonstruktuar .
Te gjitha punimet jane bere me materjale cilesore.
Mobilimi eshte bere me nje stil te vecante dhe te rafinuar.
Ka nje siperfaqe prej 200 m2 . Ka nje korridor ne hyrje qe te drejton ne sallon spacioz, me zone ndenje , me nje ndarje te vecante per zone TV , zone ngrenje me tavoline te madhe .
Ne vazhdimesi eshte dhoma e gjumit e cila ka edhe nje pjese ndenje me pamje nga ballkoni, dhome e vecante studio.
Kuzhina eshte e kompletuar me pajisje cilesore elektoshtepiake ,lavastovilje dhe me kende ngrenje. Me nje korridor te dyte shkohet ne dhomen e gjumit matrimoniale ,garderobe ne dhome te vecante dhe tualet.
Tualeti eshte i pajisur me pajisje cilesore hidrosanitare dhe vaske me hidromasazh.
Dhomat dhe salloni kane dalje ne ballkon te madh ne forme verande, qe ofron nje pamje shplodhese te rrethuar me gjelberim, dhe shikon mbi zonen e Bllok-ut.
Ballkoni ka dhe nje ambjent relaksi , kolltuk kashtor me karrige.
Apartamenti eshte i pajisur me sistem ndricimi, sistem ngrohje/ftohje me kondicionere.
Eshte i instaluar edhe sistemi I ngrohjes me kaldaja qendrore.
Apartamenti ka lidhje me gjenerator per elektricitetin, dhe ka te instaluar sistemin e dritave te emergjences.
Ofron te gjitha kushtet per nje jete komode prane te gjitha faciliteteve.
Ka akses ne rrugen Ismail Qemali, Pashko Vasa, bulevardi Deshmoret e Kombit.
Ofron parkim te mbyllur me garazhd.


Cmimi 1600 Euro / muaj (tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne nje pallat
Me Qira 618-8a 1500 €

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri dhe modern, ...

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te
Me Qira 317-5L 1500 €

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades ...

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 200 m2 ju ofron sa
Me Qira 1212-21a 1500 € €

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 200 m2 ju ofron sallon i ...

Apartament 2+1 me qera afer rruges Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 117-23d 1500 €

Apartament 2+1 me qera afer rruges Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te r
Me Qira 320-1H 1500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 419-17L 1500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Apartament 2+1 luksoz me qera ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne zonen dhe ne nje nga pallatet me te
Me Qira 314-12j 1500 €

Apartament 2+1 luksoz me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zonen dhe ne nje nga pallatet me te preferuara ne ...

Apartament modern me qera prane Bulevardit Bajram Curri.Pozicionohet ne dy katet e fundit te nje pal
Me Qira 115-4b 1700 €

Apartament modern me qera prane Bulevardit Bajram Curri.Pozicionohet ne dy katet e fundit te nje pallati te ri 7- ...