Apartament 3+1 me qera prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-919-40T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 135 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinako ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.

Me nje siperfaqe te brendshme prej 135 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 verande dhe 3 ballkone.

Aparatmenti ofrohet totalisht i mobiluar ne kushte shume te mira.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me pllaka cilesore.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient.

Ne cmim perfshihet nje vend parkimi ne katin -1 te pallatit.

Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 1000 Euro/muaj (taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 417-46d 900 €

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare  dhe ka ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut
Me Qira 418-20L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 321-6V 900 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 216-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje p
Me Qira 117-1L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje
Me Qira 1117-48L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nj
Me Qira 119-7L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ne ...