Apartament 3+1 me qira ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-224-44Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 3
Sipërfaqe m2 141
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Lushnjes

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 141m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe korridoret lidhes.
Te dy tualetet jane te pajisur me dritare, dy nga dhomat e gjumit kane akses ne ballkone, dyshemeja eshte e shtruar me parket.
Vetratat jane triplex qe mundesojne izolim akustik mjaft te mire.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje Perendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Shtepia ofrohet me qira e mobilar, dhe ne varesi te kerkesave te klienteve plotesohen mobilje ekstra.
Eshte pjese e nje pallati modern te pozicionuar ne rruge kryesore, i pajisur me ashensor dhe kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me rruget kryesore si: rruga Muhamet Gjollesha, rruga e Kavajes, rruga Frosina Plaku etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 900 eur/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te
Me Qira 1019-44L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Hamdi Garunja prane Liqenit te Thate ne Tirane.

Pozicionohet ne kati
Me Qira 517-44a 1000 €

Apartament me qera ne rrugen Hamdi Garunja prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit te nje ...

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne qender te qytet
Me Qira 314-1j 800 €

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje kompleks ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese ekzi
Me Qira 1214-38r 800 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese ekzistuese ,buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera prane TEG-ut ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe.
Me Qira 619-34T 1000 €

Apartament 3+1 me qera prane TEG-ut ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe. Apartamenti ka ...

Apartament 3+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te nje pallat
Me Qira 122-35N 800 €

Apartament 3+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial, ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e III
Me Qira 1018-52E 800 €

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial, ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1216-6L 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri prane rruges ...