Apartament 3+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-216-62K)

ID TRR-216-62K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 113 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane rruges Myslym Shyri.

Me nje hapesire prej 113 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone me pamje shume te bukur te zones perreth.

Shtepia ofrohet e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme.

Apartamenti orientohet veri-lindje-perendim, dritaret jane dopio xham dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje. 

Zona ne te cilen ndodhet objekti eshte mjafte e preferuar nga qytetaret vendas edhe te huaj dhe afer afer sherbimeve te ndryshme qe bejne te mundur nje jetese sa me komode.

Ka askes ne rrugen Sami Frasheri, rrugen Myslym Shyri, bulevardi Gjergj Fishta, bulevardi Bajram Curri dhe shume rruge te tjera te qytetit.

Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera prane rruges Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje v
Me Qira 714-6j 400 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile, e ndertuar me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne ka
Me Qira 519-8S 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje komple
Me Qira 919-26L 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 3+1  ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje v
Me Qira 918-4d 500 €

Apartament 3+1  ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile tre ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nj
Me Qira 613-29 350 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, i ...

Apartament 3+1 me qera ne TIrane, tek Zogu i Zi.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 615-7m 400 €

Apartament 3+1 me qera ne TIrane, tek Zogu i Zi. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri p
Me Qira 115-34b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri pas kishes ...

Apartament 3+1 me qira prane sheshit Karl Topia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhje
Me Qira 220-45S 500 €

Apartament 3+1 me qira prane sheshit Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhjete te nje pallati ...