Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1018-7d)

ID TRR-1018-7d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 470 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 116 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri.

Siperfaqja e brendshme eshte 116 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga 3 kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dy nga dhomat e gjumit.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti eshte i orientuar nga lindja dhe jugu dhe ofron pamje te hapur te zones perreth.

Zona eshte nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes dhe ofron akses te lehte ne Qender te Tiranes, ne rrugen Muhamet Gjollesha, ne rrugen E durresit etj.

Pallati ofrona administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 470 Euro/muaj (perfshire Taksat)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pallati
Me Qira 220-29H 380 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 616-53T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe ...

Apartament me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pall
Me Qira 118-27R 500 €

Apartament me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 513-10 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera prane Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje
Me Qira 413-8 400 €

Apartament 3+1 me qera prane Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nj
Me Qira 416-9K 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati  te ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1216-34L 350 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri Siperfaqja ...

Apartament me qera prane Kishes Katolike ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 218-48R 500 €

Apartament me qera prane Kishes Katolike ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje ...