Apartament 3+1 me qira ne Qender te Tiranes

ID TRR-121-22V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1800 Euro
Kati 9
Sipërfaqe m2 163 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Urani Pano

Apartament 3+1 me qira ne rruge Urani Pano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe banimi prej 163 m2 dhe siperfaqe verande prej 76 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, ballkon, korridor dhe verande.

Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar, ne gjendje mjaft te mire.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te vendosur ne cdo ambient, dhomat e gjumit te shtruara me parket.

Pozicionimi veri-lindje-jug ofron nje pamje fantastike te qytetit dhe ndricim te bollshem natyral gjate gjithe dites.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore dhe ofron administrim dhe siguri me kamera 24h.

Ka akses direkt ne rrugen Urani Pano, rrugen e Barrikadave, Bulevardin Zogu I dhe rrugen Ded Gjo Luli.

 

Cmimi: 1800 Euro/ Muaj ( Tatim i paperfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder.
E pozicionuar n
Me Qira 1215-6a 1900 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder. E pozicionuar ne nje nga ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te
Me Qira 120-47T 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me 2 ...

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder.

Apartamenti pozicionohet
Me Qira 421-6a 1700 €

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te ...

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 213-43 1900 €

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.  Ka ...

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes.
Me Qira 615-56a 1700 €

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes. Apartamenti ka ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e IX-te te nje p
Me Qira 714-29j 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati cilesore, me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 516-45K 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me
Me Qira 1217-52L 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne ...