Apartament 3+1 me qira ne zonen e ish Gardes ne Tirane

ID TRR-623-18R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 5
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dora D'Istria, Tirane

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Dora D’Istria prane Liqenit Artificial ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin 5-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 130 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe ne gjendje shum te mire.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga 3 kondicionere te instaluar ne sallon dhe ne 2 nga dhomat e gjumit.
Orientimi i apartamentit eshte JugLindje-Perendim dhe mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites. 
Zona eshte mjaft e kerkuar dhe prane saj mund te gjeni te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri.
Ka akses te lehte ne zonen e ish-Bllokut, Parku i Liqenit Artificial, Sheshi Nene Tereza, Bulevardi Deshmoret e Kombit etj.
 

Cmimi: 700 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te n
Me Qira 616-34K 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern 3+1 me qera ne Tirane.

Apartamenti ndodhet larg zhurmes se qytetit, te Liqeni A
Me Qira 613-13 750 €

Apartament modern 3+1 me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet larg zhurmes se qytetit, te Liqeni Artificial, ne nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nj
Me Qira 816-46K 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera afer amasades Turke ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nj
Me Qira 517-13d 800 €

Apartament 2+1 me qera afer amasades Turke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje vile. Ka nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne ka
Me Qira 519-8S 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje palla
Me Qira 516-28d 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament me qira ne rrugen Haki Shehu ne  katin e pare te nje vile 3 kateshe afer Vilave Amer
Me Qira 1020-55i 800 €

Apartament me qira ne rrugen Haki Shehu ne  katin e pare te nje vile 3 kateshe afer Vilave Amerikane Shtepia ka ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Mihal Ciko, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te v
Me Qira 922-8G 730 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Mihal Ciko, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te vjeter. Ofron nje ...