Apartament 3+1 me qira ne zonen e Kodres se Diellit ne Tirane

ID TRR-414-26E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 3
Sipërfaqe m2 160
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kodra e Diellit

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, nje korridor, nje depo dhe 2 ballkone.

Ofrohet i mobiluar. Apartamenti ka te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake. Njera nga dhomat shfrytezohet si studio. Cdo hapesire ne shtepi eshte e shfrytezuar me kujdes.

Banesa ka te instaluar sistem chiller ngohje dhe ftohje per te gjithe ambientet.

Njera nga tualetet ka vaske me hidromasazh.

Orientimi eshte nga jugu dhe mundeson mjaft drite natyrale.

Pallati ofron ashensor, administrim dhe eshte mjaft i sigurte sepse pajiset edhe me roje 24 ore.

Zona ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin. Eshte e qete. Ka ajer te paster duke qene se eshte prane Kopshtit Botanik.

Ka akses ne zonen e Kodres se Diellit, ne zonen e Kopshtit Botanik, ne zonen e Komunes se Parisit dhe ne Unazen e Madhe.

Kjo prone ju ofron luksin e kerkuar ne cdo detaj!

 

Cmimi: 800 Euro / Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte dhe te t
Me Qira 916-46a 700 € €

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete siper garazhit ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe
Me Qira 915-47b 700 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe prane rruges ...

Apartament me qera per zyra prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 313-23 850 €

Apartament me qera per zyra prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje ...

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te n
Me Qira 1215-53b 700 €

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te ndertuar rreth ...

Apartament 3+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft
Me Qira 1013-39 850 €

Apartament 3+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati t
Me Qira 619-52L 660 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartament
Me Qira 214-55b 900 €

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pal
Me Qira 314-28j 850 €

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me ...