Apartament 3+1 me qira ne zonen e Selvise ne Tirane

ID TRR-624-17Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Kati 9
Sipërfaqe m2 166
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dibres

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Halili ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 9 por jo te fundit te nje pallati te pajisur me ashensor.
Me nje siperfaqe prej 166m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, dy tualete dhe korridor lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Lindja, Perendimi dhe Veriu duke mundesuar ndricim natyral dhe nje pamje te bukur te qytetit te Tiranes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne cdo ambient.
Ofrohet me qira totalisht e mobiluar.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, perfshire lavatoviglia, mikrovale.
Tualetet jane te sapoinvestuara.
Eshte pjese e nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore qe ofron adminstrim, ashensor dhe siguri.
Zona eshte qendrore dhe lidhet shpejt me zonen e Pazarit te Ri, rrugen Bardhyl, Qendren e Tiranes etj.
Ne cmimi perfshihet nje post parkimi ne katin -1.

Cmimi 1100 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kat
Me Qira 1021-32V 1000 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe.  Ka nje ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te
Me Qira 222-43V 1000 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Budi.

Ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 1218-2d 1000 €

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Budi. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 216-59K 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Me Qira 817-14L 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 3+1 modern me qera prane zones se Selites, ne rrugen Daniel Ndreka ne Tirane.

Ndodhet
Me Qira 419-11S 1000 €

Apartament 3+1 modern me qera prane zones se Selites, ne rrugen Daniel Ndreka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te dhe ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ndreko Rino, prane rruges se Kosovareve ne Tirane.
Banesa ndodhet
Me Qira 323-7Z 1200 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ndreko Rino, prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 6-te te ...

Apartament modern me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3-te t
Me Qira 721-30V 1000 €

Apartament modern me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile ...