Apartament 3+1 per qira tek Kompleksi Delijorgji ne Tirane

ID TRR-424-35X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 7
Sipërfaqe m2 135
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kompleksi Delijorgji

Apartament 3+1 per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 135 m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, ne dhome ndenje e kuzhine, ne dy tualete, dy ballkone dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i mobiluar. 
Orientohet nga lindja duke ofruar ngrohtesi dhe drite per gjate gjithe dites. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 4 kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne 3 dhomat e gjumit. 
Ballkonet ofrojne pamje si nga rruga e Kavajes ashtu dhe nga brenda kompleksit. 
Ne kompleks ka dhe post parkimi me cmim ekstra.
Pallati, i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve, ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete e sherbime prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e 21 Dhjetorit, ne rrugen e Kavajes, ne qendren e Tiranes dhe ne Bulevarding Gjergj Fishta.


Cmimi: 1000 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 619-52L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tira
Me Qira 224-44Z 900 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 719-25T 950 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Shaqlizi, ne zonen e Saukut ne Tirane.
Banesa eshte e pozi
Me Qira 1223-36Z 1100 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Shaqlizi, ne zonen e Saukut ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Maliq Muco, prane qendres se Tiranes.
Apartamenti pozicionohet ne
Me Qira 424-45X 900 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Maliq Muco, prane qendres se Tiranes. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te ...

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane.

Pozicionohet shume
Me Qira 417-39a 1100 €

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane. Pozicionohet shume prane me qendren ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te
Me Qira 119-7L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1018-29E 950 €

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...