Apartament me qira afer Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRR-622-20Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000 euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 283 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eduart Mano

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-t dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor. 
Ka nje siperfaqe prej 146 m2 dhe eshte e organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen te cilat kane dalje ne nje verande, ka 1 tualet kryesor, 3 dhoma gjumi, 1 nga te cilat ka nje tualet dhe dalje ne nje tjeter verand dhe ne fund depo.
Apartamenti eshte i rinovuar se fundmi.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicionere te vendosur ne secilin ambient.
Ka akses dhe ne tarace nepermjet shkalleve te jashtme.
Zona eshte e qete dhe ofron te gjitha kushtet e pershtatshme per nje jetese sa me relaksuese.
Ofrohen 2 poste parkimi te perfshire ne cmim.

Siperfaqja e brendshme 146 m2

Siperfaqja verande 137 m2

Cmimi: 1000 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 417-46d 900 €

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare  dhe ka ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 719-25T 950 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuar
Me Qira 513-24 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuara ne sallon te madh ...

Apartament me qira tek Parku i Madh ne Tirane .
I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati
Me Qira 415-2m 900 €

Apartament me qira tek Parku i Madh ne Tirane . I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 619-52L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane.

Pozicionohet shume
Me Qira 417-39a 1100 €

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane. Pozicionohet shume prane me qendren ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 321-6V 900 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1018-29E 950 €

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...