Apartament dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-319-9T)

ID TRR-319-9T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 187 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ndertese tre kateshe e cila eshte pjese e nje kompleksi vilash.

Shtepia ofron nje siperfaqe totale prej 187 m2 e organizuar ne:

Kati i pare: Sallon se bashku me kuzhine dhe tualet te cilat ofrohen te mobiluara ne menyre moderne.

Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Dhomat ofrohen te pamobiluara por mund te mobilohen ne varesi te kerkesave te klientit dhe cmimit.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme: lavastovilje, sobe, frigorifer, mikrovale etj.

Veranda ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe ofron nje pamje perfekte te zones perreth.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga sistem chiller i vendosur ne te gjitha dhomat e shtepise .

Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi dhe eshte i shtruar me parket. 

Ofrohet administrim dhe mbikqyrje 24 ore ne dite.

Zona eshte shume e qete dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan, ne zonen e Liqenit Artificial etj.

Shtepia ofron nje vend parkimi ne katin -1 te apartamentit i cili eshte i perfshire ne cmim.

 

Cmimi 1300 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 216-59K 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne T
Me Qira 217-45a 1400 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne Tirane. I ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te n
Me Qira 413-54 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te nje pallati te ri. ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pall
Me Qira 515-39b 1400 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati
Me Qira 918-45L 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 8-te dh
Me Qira 1019-42D 1220 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 8-te dhe te 9-te te nje ...

Apartament me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Blloku eshte nje nga zonat me te populluara
Me Qira 821-36F 1200 €

Apartament me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Blloku eshte nje nga zonat me te populluara dhe te pelqyra per ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pa
Me Qira 218-46R 1200 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne ...