Apartament modern 3 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-515-39b)

ID TRR-515-39b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 188 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Pallati eshte nje nga modernet ne kete zone dhe ofron siguri maksimale me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor.

Eshte ndertuar kohet e fundit dhe cdo banor eshte pajisur me karte sigurie.

Apartamenti ka siperfaqe prej 188 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 koridore, 2 ballkone dhe verande.

Banesa eshte e paperdorur fare dhe ka nje mobilim shume modern.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te markes Miele te ardhur nga gjermania, ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve te vendosur ne cdo dhome te markes Daikin, dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila elektrike te komanduar, nje pjese e mureve eshte veshur me leter murale etj.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket teper cilesor dhe gjithashtu kane drite natyrale gjate gjithe dites.

Veranda ju ofron nje ambjent teper clodhes ku mund te kaloni pasditen tuaj.

Zona eshte e qete, shume e zhvilluar dhe preferohet shume nga banoret e huaj.

Ketu do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Nese po kerkoni nje shtepi prane qendres se Tiranes dhe larg zhurmes atehere kjo eshte nje nga zgjedhjet e duhura qe mund te beni.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi per makinen ne garazhd.

Cmimi 1400 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e 5-te d
Me Qira 217-48L 1300 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-t
Me Qira 414-6b 1300 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane. E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, pran
Me Qira 415-11m 1500 €

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane. E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, prane me Parkun ...

Apartament duplex papafingo me qera afer Viles Gold , ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane.
Apartame
Me Qira 1013-57 1500 € €

Apartament duplex papafingo me qera afer Viles Gold , ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Apartamenti perfshin katin ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane

Ndodhet ne kat
Me Qira 619-32S 1300 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, por
Me Qira 1115-29b 1500 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, por pa ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks te ri ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje p
Me Qira 716-31b 1300 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks te ri ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, te ...

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Pozocionohet ne katin e 3-te te nje pa
Me Qira 718-12L 1300 €

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Pozocionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ...