Apartament i ri 3+1 me qira ne Zonen e Saukut ,Tirane

ID TRR-1020-39i
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 3
Sipërfaqe m2 145
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Touch of Sun Residence
Planimetria Shkarko

Apartament modern me qira ne Rezidencen Touch of Sun ne Sauk.Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje prej banesave te kompleksit me siperfaqe te brendshme prej 145m2.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem  , te lidhur me kuzhinen bashkekohore, tre dhoma gjumi , dy tualete , dhe nje ballkon.
Salloni ka hapesire dhe eshte i mobiluar kendshem , lidhet me kuzhinen e cila eshte e ndare paksa nga salloni  dhe e pajisur  me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Dhoma e gjumit matrimoniale ka  tualet te vecante  brenda saj ndersa dy dhomat e tjera jane me krevate tek dhe tualeti ndodhet ne korridor ,perballe dhomave.
Ne hyrje te apartamentit  ndodhet dhe nje dhome e vogel lavanderie .
Banesa eshte e shtruar totalisht me parket te ri . Ajo  qe e ben akoma me te vecante kete apartament , eshte fakti qe eshte i pabanuar me pare dhe cdo pajisje ,orendi , dysheke dhe cdo gje eshte e re.
Orientimi i baneses eshte nga Veri-Lindja , duke mundesuar drite natyrale ne te gjitha ambientet pergjate dites.Apartamenti eshte shume I ngrohte, komod  dhe mbi te gjitha  te jep idene e nje shtepie familjare.
Rezidenca ofron   administrim,  survejim, kamerat 24 ore , pishine , palester , kinema , kend lojerash  qetesi dhe siguri pasi  jane primare ne kete kompleks. Te perfshire ne cmim jane dhe dy vende parkimi.
Apartamenti ka akses te lehte ne Autostraden Tirane-Elbasan ,shume prane TEG-ut   dhe rruge te tjera te ndermjetme.
 

Cmimi:1200 Euro/muaj ( me tatimin e perfshire)
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje p
Me Qira 414-56b 1300 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te ...

Apartment dupleks me qera pjese e nje vile ne rrugen Ali Visha ne Tirane.

Zona eshte mjaft e pref
Me Qira 514-8a 1250 € €

Apartment dupleks me qera pjese e nje vile ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Zona eshte mjaft e preferuar dhe e ...

Apartament me qera prane rruges Nikolla Jorga ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente ne nj
Me Qira 617-22T 1300 €

Apartament me qera prane rruges Nikolla Jorga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente ne nje pallat te ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane.

Ndodhet ne ka
Me Qira 1218-14E 1150 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje ...

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pa
Me Qira 319-9T 1300 €

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks te ri ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje p
Me Qira 716-31b 1300 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks te ri ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, te ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 117-49L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, prane ...

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG.
E pozicionuar ne nje nga
Me Qira 215-3a 1300 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG. E pozicionuar ne nje nga residencat me te ...