Apartament 3+1 me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-821-36F
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 9
Sipërfaqe m2 125
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Apartament me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Blloku eshte nje nga zonat me te populluara dhe te pelqyra per banim dhe biznes dhe pikerisht ne kete zone ndodhet apartamenti i cili eshte i pozicionuar ne katin e 9 te nje pallati te ri.
Shtepia eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe 2 ballkone, e gjithe hapesira per banim e perfshire ne nje siperfaqe prej 125 m2.
Stili i arredimit te shtepise eshte modern por edhe i thjeshte per syrin, salloni, kuzhina dhe tavolina e ngrenies ndajne te njejtin ambient ku kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme per gatim, dhomat e gjumit jane te bollshme dhe te rehatshme, banjot jane te mobiluara ne menyre bashkekohore kur njera ka dush te mbyllur dhe ndodhen ne korridor, ballkonet aksesohen nepermjet sallonit dhe dhomavce te gjumit dhe pervec ballkonit qe eshte i shtruar me pllaka, dyshemeja e baneses eshte e shtruar me parket.
Secila nga dhomat e gjumit po ashtu edhe salloni kane te instalaura kondicionere per ngrohje dhe ftohje te baneses.
Orientohet ne veri-lindje duke ofruar ndricim me drite natyrale pergjate dites.
Pallati ka ashensor dhe ofron administrim.
Ndodhet prane Librit Universitare, Sheshit Willson dhe kryqezohet me rruge te tjera te njohura si Sulejman Delvina dhe Sami Frasheri.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi.

Cmimi: 1200 euro/muaj  (tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 318-2R 1100 €

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-t
Me Qira 414-6b 1300 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Aparatment 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 819-17T 1300 €

Aparatment 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje p
Me Qira 117-1L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te
Me Qira 117-20K 1300 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks te ri ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje p
Me Qira 716-31b 1300 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks te ri ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, te ...

Apartment dupleks me qera pjese e nje vile ne rrugen Ali Visha ne Tirane.

Zona eshte mjaft e pref
Me Qira 514-8a 1250 € €

Apartment dupleks me qera pjese e nje vile ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Zona eshte mjaft e preferuar dhe e ...

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Pozocionohet ne katin e 3-te te nje pa
Me Qira 718-12L 1300 €

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Pozocionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ...