Apartament 3+1 me qira ne prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1220-24V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 2
Sipërfaqe m2 192
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4-kateshe.

Ka nje siperfaqe prej 192 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe 3 ballkone.

Shtepia sapo eshte rikonstrukuar dhe e pabanuar me pare, dhomat te shtruara me parket cilesor.

Apartamenti mobilohet sipas kerkesave te klienteve.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga sistem qendror ngrohje dhe kondicionere te vendosur ne cdo dhome.

Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te kerkuar.

Ka akses direkt ne rrugen Fuat Toptani, rrugen e Elbasanit dhe rrugen Irfan Tershana.

Perfshire ne cmim dhe nje vend parkimi ne garazh.

 

Cmimi: 900 Euro/ Muaj ( Tatim i paperfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 819-13S 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri buze ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 218-51d 800 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne qender te qytet
Me Qira 314-1j 800 €

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje kompleks ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.

Apartamenti nd
Me Qira 718-24E 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament me qera ne Parkun Kombetar ne Tirane .
I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati te
Me Qira 415-2m 1000 €

Apartament me qera ne Parkun Kombetar ne Tirane . I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati te ri me ...

Vile me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane

Ne kete prone perfshihen 2 kate te viles, ka
Me Qira 913-25S 800 €

Vile me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane Ne kete prone perfshihen 2 kate te viles, kati i dyte dhe i ...

Apartament 3+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me
Me Qira 714-41j 850 €

Apartament 3+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te njohura ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te
Me Qira 919-33S 850 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Shtepia ka ...