Apartament 3+1 me qira prane stadiumit Air Albania, ne Tirane

ID TRR-123-37Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 3
Sipërfaqe m2 146
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sheh Ahmet Pazari


Apartament me qira ne rrugen Sheh Ahmet Pazari, prane Ambassador 3, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te nje pallati te ri.
Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme 146m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me dalje ne ballkon, nje ambient gatimi e ndare, tre dhoma gjumi ku dy nga te cilat kane dalje ne ballkon, dy tualete, dy korridore lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e shtepise mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati qe ofron siguri, administrim dhe ashensor.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore, si rruga Faik Konica, ruga Elbasanit, rruga Dervish Hima etj.

Disponon nje post parkimi me cmim ekstra.


Cmimi 750 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane.
Apartamenti m
Me Qira 213-44 700 €

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane. Apartamenti me siperfaqe 146m2, ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e V
Me Qira 513-6 650 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane. I pozicionuar ne katin e VIII dhe te fundit ...

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te nd
Me Qira 216-22b 800 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te
Me Qira 1019-44L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te n
Me Qira 1215-53b 700 €

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te ndertuar rreth ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallat
Me Qira 817-32L 700 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe te
Me Qira 619-57S 850 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera te Kompleksi Kika ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofr
Me Qira 513-34 800 €

Apartament 3+1 me qera te Kompleksi Kika ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofruar ajrin e paster ...