Apartament 3+1 me qera ne kompleksin Panorama ne Tirane (TRR-817-32L)

ID TRR-817-32L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Asim Vokshi

Apartament 3+1 me qera prane rruges Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkekohore, administrim, 2 ashensor dhe kamera sigurie 24-ore.

Banesa ka siperfaqe prej 120m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone.

Dhomat kane organizim te mire te struktures se brendshme dhe jane te mbushura me drite natyrale pothuajse gjithe dites.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet sistemit qendror te kondicionimit.

Banesa eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe ka nje mobilim modern dhe te ri.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete, brenda kompleksit mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevoshme, fron ambiente te gjelberuara dhe parkim me pagese ekstra ne katet e nendheshme te ndreteses.

Ka akses te lehte ne unazen e vogel te Tiranes, shume prane zones se Zogut te Zi dhe Bulevardit Zogu I.

Cmimi: 550 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizerinit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11
Me Qira 917-30d 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizerinit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11te dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 me qera ne TIrane, tek Zogu i Zi.

Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te r
Me Qira 615-7m 450 €

Apartament 3+1 me qera ne TIrane, tek Zogu i Zi. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e  V-
Me Qira 1113-41 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e  V-te te nje pallati ...

Apartament 3+1  ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje v
Me Qira 918-4d 500 €

Apartament 3+1  ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile tre ...

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt ne
Me Qira 115-26r 650 €

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt ne nje pallat te ...

Apartament luksoz me qera prane Vilave Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 118-47R 600 €

Apartament luksoz me qera prane Vilave Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile te pajisur ...

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati
Me Qira 413-55 500 €

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e V
Me Qira 513-6 650 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane. I pozicionuar ne katin e VIII dhe te fundit ...