Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Komuna Parisit ne Tirane (TRS-513-36)

ID TRS-513-36
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 192.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 160 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Komuna e Parisit

Apartament 3+1 ne shitje te Kompleksi Kika ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofruar ajrin e paster dhe qetesine e zones perreth.

Aktualisht, siperfaqja prej 105 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje te bashkengjitur me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor.

Rreth 55m2 jane verande me pamje shume te bukur.

Por ju mund ta shfrytezoni hapesiren dhe per te krijuar 2 apartamente.

Banesa ofrohet e gjitha e mobiluar ne menyre bashkohore, e plotesuar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Veranden mund ta shfrytezoni mjaft mire per te kaluar momente relaksuese.

Pallati ju krijon te gjitha kushtet si: drita, uje 24h, ashensor, vend parkimi, ambjente te gjelberta, markete etj.

Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te njohur te Tiranes, afer Liqenit Artificial.

Me hipoteke.

 

Cmimi: 1200/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 518-50L 195.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, shume te ...

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-t
Në Shitje 518-11L 200.000 €

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te dhe te 3-te te ...

Apartament 3+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter
Në Shitje 919-16S 180.000 €

Apartament 3+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter me nje siperfaqe ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 719-12L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 518-4d 187.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron ...

Dy apartamente per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane
Ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 918-30L 185.000 €

Dy apartamente per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane Ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati te ri te ...

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Cameria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Në Shitje 314-34b 189.000 €

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Cameria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 416-35b 205.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te kompleksit ...