Apartament 3+1 ne shitje prane Kullave Binjake ne Tirane

ID TRS-323-40Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 7
Sipërfaqe m2 186
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Donika Kastrioti, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 7te te nje pallati te pajisur me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale 186m2 dhe siperfaqe te brendshme 163m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi njera nga te cilat ka dalje ne ballkon, dy tualete, korridori lidhes dhe nje depo.
Banesa eshte e orientuar nga Lindja-Jugu-Perendimi duke i mundesuar ne kete menyre shtepise ndricim natyral pergjate gjithe dites nga mengjesi deri ne mbremje.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Vetratat jane tri-triplex duke mundesuar termoizolim te baneses.
Apartamenti ofrohet per shitjetotalisht i mobiluar me nje sitl modern me cdo gje te re dhe te  pabanuar me pare.
Shtepia ofron nje pamje shume te bukur dhe te lire te qytetit te Tiranes.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati qe ofron: adminstrim 24h, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona lidhet shpejt me Bulevardin Deshmoret e Kombit, zonen e Bllokut, zonen e Liqenit te Tiranes.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi .

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.
Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndrys
Në Shitje 1014-68j 650 /m2 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane. Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe njihet si zona ...