Apartament 3+1 ne shitje prane Sheshit Wilson ne Tirane

ID TRS-222-25A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 197.600
Kati 5
Sipërfaqe m2 123.5
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ymer Kurti

Apartament ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozicionohet ne katin e peste te tij.
Pallati ofron adminsitrim dhe ashensor.
Organizohet ne sallon te madh, kuzhine dhe ambient ngrenie te vecur nga salloni, dy dhoma gjumi, dy banjo secila me dritare, korridor dhe nje ballkon te mbyllur.
Apartamenti ka nje siperfaqe 123.5 m2 dhe shfrytezohet si 2+1.
Shtepia ofrohet i mobiluar si ne foto, eshte e shtruar me parket, ka kubature te rregullt, ngrohja behet me kaldaje dhe kondicionere te instaluar ne cdo dhome.
Orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim te bollshem pergjate gjithe dites.
Ka dalje te shpejte ne rrugen Sulejman Delvina dhe lidhet me rruge te rendesishme si Margarita Tutulani etj.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1600 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-
Në Shitje 919-15T 185.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 720-17D 191.240 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 719-12L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Dy apartamente per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane

Ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati t
Në Shitje 918-30L 185.000 €

Dy apartamente per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane Ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati te ri te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te
Në Shitje 1116-25K 187.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Teodor Ruzvelt ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kat
Në Shitje 124-8X 188.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Teodor Ruzvelt ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te dhe te
Në Shitje 418-1L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1214-1b 207.200 €

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...