Apartament dupleks per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-518-11L)

ID TRS-518-11L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 240 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje vile 3-kateshe buze rruge kryesore.

Me siperfaqe totale prej 280m2 eshte e ndare ne 2 kate si me poshte:

Kati 2-te organizohet ne apartament 3+1 te shfrytezuar mjafte mire ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone.

Kati i trete eshte papafingo dhe lidhet me shkalle te brendshme i ndare ne dy ambiente.

Apartamenti ofrohe pjeserisht i mobiluar dhe ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Ne sallon ndodhet nje oxhak funksional per ngrohjen.

Ballkoni eshte i rrethuar me fasad xhami dhe ofron pamje nga rruga kryesore duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi te aktivitetit tuaj.

Vila ndodhet ne nje zone te zhvilluar buze rruge kryesore ku shume biznese te tjera ushtrojne aktivitetin e tyre.

Ka akses te lehte ne rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen e Kavajes dhe Bulevardit Gjergj Fishta.

Kati i dyte eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie 120m2.

Kati i trete eshte shtese ne proces hipotekimi.

Cmimi: 200.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje te Kompleksi Kika ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke o
Në Shitje 513-36 192.000 €

Apartament 3+1 ne shitje te Kompleksi Kika ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofruar ajrin e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 518-50L 195.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, shume te ...

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1214-1b 207.200 €

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament modern per shitje ne zonen e Selites ne Tirane, prane ruges Irfan Tomini.

Pozicionohet
Në Shitje 1218-35a 190.000 €

Apartament modern per shitje ne zonen e Selites ne Tirane, prane ruges Irfan Tomini. Pozicionohet ne katin e 8-te ...

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Në Shitje 615-22b 196.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 518-4d 187.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron ...

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Në Shitje 517-2K 189.000 €

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Në Shitje 1116-25K 187.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...