Apartament 3+1 per shitje prane Kristal Centre ne Tirane

ID TRS-124-8X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 188.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Ruzvelt

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Teodor Ruzvelt ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 108 m2.
Organizohet ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine te vecuar, dy tualete, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet totalisht i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner i poziciouar ne dhomen e ndenjes. 
Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe mundeson drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Eshte pjese e nje pallati te ri, i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Prane baneses mund te gjeni dhe poste parkimi.
Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar, me shume facilitete prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjehrshme ne rrugen Bill Klinton, ne Zonen e Kodres se Diellit dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 188.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dy apartamente per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane

Ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati t
Në Shitje 918-30L 185.000 €

Dy apartamente per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane Ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati te ri te ...

Apartament ne shitje tek Kompleksi Magnet, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri bre
Në Shitje 1122-38Z 179.000 €

Apartament ne shitje tek Kompleksi Magnet, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri brenda ne ...

Apartament 3+1 ne shitje te Kompleksi Kika ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke
Në Shitje 513-36 192.000 €

Apartament 3+1 ne shitje te Kompleksi Kika ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofruar ajrin e ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 518-4d 187.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron ...

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 517-2K 189.000 €

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te dhe te
Në Shitje 418-1L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje ...

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2
Në Shitje 518-11L 200.000 €

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te dhe te 3-te te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 719-12L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...