Apartament 3+1 ne shitje tek Liqeni ne Tirane (TRS-215-13m)

ID TRS-215-13m
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 165.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 137 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Afer Liqenit Artifcial ne Tirane

Apartament 3+1 ne shitje tek Liqeni ne Tirane ,ne ane te kopshtit Zoologjik. I pozicionuar ne kat te 4 te nje pallati te ri dhe me pamje te mrekullueshme nga Liqeni .
Ka nje siperfaqe prej 137 m2dhe perbehet nga sallon I madh ,ambjent guzhine, 3 ballkone , 2 banjo .
Hyrja e apartamentit fillon me nje korridor te gjate qe te drejton ne sallon. Hapesira e sallonit eshte  openspace  qe mund te organizohet ne zone ndenje , guzhine,zone ngrenie , me  dalje ne dy ballkone qe shohin nga veri-perendimi.
Eshte e perbere nga 3 dhoma gjumi  me drejtimin nga jugu ,prej te cilave njera eshte masterbedroom me tualet ,nje dhome tjeter me tualet ,dhe nje dhome me dalje ne sallon dhe ballkon.
Te gjitha punimet e brendshme ,kompletimi dhe instalimet jane te bera privatisht nga te zotet e shtepise me nje stil te rafinuar dhe cilesi shum te larte.
I tere ambjenti eshte I shtruar me parket te kualitetit te larte me 30 vjet garanci .
Ngrohje /ftohje nepermjet teknologjise me te fundit per kursimin e energjise ,sistemit Mitsubishi.
Gjithashtu  ka te instaluar sistemin e kaldajes me tuba bakri te shtruar edhe ne ambjentin rrethues per te ofruar ngrohjen e dyshemese.
Dritaret dhe vetratat jane dopioxham dhe materjal druri ne perberjen e brendshme.
Muret e jashtme jane te ndertuara me sistem kapot termoizolues .
Te gjitha hidrosanitaret jane te perzgjedhura nga market me njohura ne treg si per cilesi dhe per inovacion.
Njeri nga tualetet eshte I pajisur me 2 dushe vertikale .
Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar te Tiranes , shume prane rruges kryesore  duke ofruar akses te shpejte ,qetesi dhe ajer te paster. Ideale per nje jetese sa me komode per ju dhe familjen tuaj.
Administrim , mirmbajtje ,sigurim 24 h .
Me dokumente te rregullta pronesie dhe hipoteke

Ofrohen edhe 2 garazhe 16.000 Euro /secili

Cmimi  165.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 1119-42S 158.000 €

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te v
Në Shitje 522-16U 160.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te vjeter, te ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Lulishtes te Komuna e Parisit.
Apartamenti ndodhet ne nje nga pallat
Në Shitje 514-40j 170.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Lulishtes te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesor te ...

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko, Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Në Shitje 1117-46R 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 418-12L 170.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te t
Në Shitje 216-6K 155.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te b
Në Shitje 814-9j 170.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te banimit, me ...

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e t
Në Shitje 618-43d 152.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...