Apartament dupleks per qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-718-54d)

ID TRR-718-54d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 176.5 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Xhabrahimi

Apartament dupleks me qera ne rrugen Mustafa Xhabrahimi.

Dupleksi ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi me duplekse te apartamenteve.

Ka 176.5 m2 siperfaqe te brendshme te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare,  tre dhoma gjumi, dy tualete dy ballkone.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar ose i mobiluar ne varesi te kerkesave me cmim ekstra.

Ftohja dhe ngrohja do sigurohet nga sistem qendror dhe me oxhak funksional per ngrohjen.

Kuzhina ofrohet e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

E gjithe siperfaqja e apartamentit eshte i shtruar me parket.

Apartamenti eshte i orientuar nga jug-lindja.

I perfshire ne cmim perfshishet dhe nje vend per parkim ne katin  -1 te pallatit.

Zona eshte shume e qete dhe ka akses te lehte ne qendren tregtare Teg, zonen e Liqenit Artificial.

Kompleksi ofron administrim , gjelberim dhe siguri.

 

Cmimi 1500 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres.

Me siperfa
Me Qira 519-18a 1600 €

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres. Me siperfaqe totale 255 m2 e ...

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te
Me Qira 316-63b 1600 €

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri prane zones se ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje komplek
Me Qira 418-19L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleksi te ri prane ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pall
Me Qira 515-39b 1400 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne katin e V-te t
Me Qira 1013-2 1400 €

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e V-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 319-32L 1600 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri pjese e Qendres ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te n
Me Qira 413-54 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te nje pallati te ri. ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje komplek
Me Qira 917-4L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri prane zones ...