Apartament 3+1 per shitje afer rezidences Kodra e Diellit ne Tirane, (TRS-217-36d)

ID TRS-217-36d
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 220.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 245 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rrapo Hekali
Planimetria Shkarko

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 245 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, garderobe, tre ballkone, koridor dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim modern dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Eshte i mirembajtur, i shtruar me parket, dhe dritaret jane dopio xham dhe me grila.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga sistemi qendror chiller dhe njera nga tualet eshte e pajisur me vazke me hidromasazh dhe sauna.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen  Komuna e Parisit.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe mundesi parkimi me pagese ekstra.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 220.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 619-47T 225.000 €

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te
Në Shitje 819-41L 216.340 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Në Shitje 121-29V 231.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodh
Në Shitje 422-23S 212.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ...

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1214-1b 207.200 €

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament per shitje tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e d
Në Shitje 721-20F 211.500 €

Apartament per shitje tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Në Shitje 217-11K 216.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4
Në Shitje 1220-22V 230.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe. Ka nje ...