Apartament 3+1 per shitje tek Kopshti Zoolgjik ne Tirane

ID TRS-424-7Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 253.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 149.27
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kroit

Apartament 3+1 per shitje tek Kopshti Zoologjik, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 149.27m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 134.69m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone, depo dhe korridor lidhes.
Te dy tualetet jane te pajisura me dritare, kuzhina ka gjithashtu dritare, dhoma e gjumit martesore ka tualetin e perfshire dhe akses ne ballkon.
Salloni i ka akses ne ballkon.
Shtepia eshte e orientuar nga Lindja dhe Perendimi duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit matrimoniale.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe eshte totalisht i investuar, shume pak i banuar me pare.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor qe ofron adminstrim dhe siguri.
Pallati eshte pjese e nje kompleksi te gjelberuar dhe pozicionuar ne nje zone mjaft te qete te Tiranes.
Zona ka akses te shpejte me zonen e Liqenit Articial, zonen e Kopshtit Botanik, Autostraden Tirane-Elbasan etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Disponon garazh me cmim 30.000 euro ne te cilen parkohen dy makina.

Cmimi 253.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 518-50L 245.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, shume ...

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 521-9A 259.000 €

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 12 te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-
Në Shitje 214-40b 250.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 modern per shitje tek Profarma ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne
Në Shitje 320-25a 240.000 €

Apartament 3+1 modern per shitje tek Profarma ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te dhe te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Papa Kristo Negovani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Në Shitje 919-2L 245.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Papa Kristo Negovani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane.

Pallat i ri dhe shume prestigj
Në Shitje 517-41a 262.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Pallat i ri dhe shume prestigjioz, me administrim ...

Apartament 3+1 per shitje prane Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te
Në Shitje 421-20V 260.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vllazen Huta, prane Ministrise se Jashtme ne Tirane.
Pozicionoh
Në Shitje 115-28r 250.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vllazen Huta, prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ...