Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-919-2L)

ID TRS-919-2L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 245.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 135.7 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Papa Kristo Negovani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe pritet te perfundoje se shpejti.

Ke siperfaqe totale prej 135.7 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 118 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Pallati ofron nje cilesi te larte ndertimi, mure me termo izolim, fasade te ventiluar, dritare dopjo xham, administrim, 2 ashensor dhe siguri 24-ore.

Banesa ofrohet plotesisht e perfunduar me te gjitha pajisjet hidrosanitare, shtrimin me parket ose me pllaka ne varesi te preferences se klientit, dyer  te brendshme etj.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites me orientim nga jugu.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt, prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten per nje jetese sa me komode.

Ka akses direkt ne Bulevardin Zogu I, rrugen e Barrikadave dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Cmimi: 245.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 521-9A 259.000 €

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 12 te nje ...

Aparatment per shitje ne rrugen  Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te
Në Shitje 1216-24d 250.000 €

Aparatment per shitje ne rrugen  Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri Apartamenti ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pe
Në Shitje 1117-167 250.000 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Në Shitje 121-29V 231.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-
Në Shitje 214-40b 250.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te te nje palla
Në Shitje 615-25m 250.000 €

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 modern per shitje tek Profarma ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne
Në Shitje 320-25a 240.000 €

Apartament 3+1 modern per shitje tek Profarma ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te dhe te ...

Apartament 3+1 per shitje prane  rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 120-15a 255.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane  rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit te nje ...