Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRS-717-2K)

ID TRS-717-2K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 308.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 140 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri prane Bllokut, ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge me orientim nga lindja.

Siperfaqja e brendshme apartamentit eshte 140 m2 e organizuar ne:

1 sallon te madh me oxhak funksional i bashkuar me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Hapesira ofrohet e pa-mobiluar ne gjendjen e paraqitur ne foto ndersa cmimi eshte i negociueshem.

Eshte nder zonat me te preferuara te Tiranes qe ofron qetesi dhe shume sherbime jetike perreth.

Vendi mundeson akses direkt ne Bllok, si dhe ne rruget: 

Ibrahim Rugova, Pashko Vasa, Sheshi Willson dhe ne Bulevardin Deshmoret e Kombit.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 308.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te
Në Shitje 620-1a 315.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri. Me siperfaqe ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5 dhe te
Në Shitje 220-17H 320.000 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5 dhe te 6 te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne nje qender rezidenciale moderne te sapoperfunduar ne Lunder.
Rezidenca esh
Në Shitje 1019-25a 300.000 €

Apartament per shitje ne nje qender rezidenciale moderne te sapoperfunduar ne Lunder. Rezidenca eshte e perbere nga ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundi
Në Shitje 719-10T 310.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati pa ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e fun
Në Shitje 1116-53K 310.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ...