Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-518-65L)

ID TRS-518-65L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 135.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 135 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 3+1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 135 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 123 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.

Te gjitha dhomat kane ndricim natyral gjate gjithe dites me orientim nga jug-perendimi.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Apartamenti eshte i ri, i pabanuar me pare. Shperndarja e dhomave eshte komode dhe shume e pershtatshme per banim.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me te rehatshme.

Pallati pozicionohet vetem disa metra larg Unazes se Vogel te Tiranes dhe Zogut te Zi.

Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke.

Cmimi: 135.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Androkli Kostallari, prane kompleksit Panorama ne Tirane.
Ndodh
Në Shitje 1219-9S 123.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Androkli Kostallari, prane kompleksit Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.
Ndodh
Në Shitje 619-33S 138.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ...

Apartament per shitje ne rrugen Mihal Popi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te
Në Shitje 818-51L 125.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mihal Popi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter prane ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e VI-te te banimit,
Në Shitje 914-65j 149.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e VI-te te banimit, me siperfaqe totale ...

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10-te, te parafundit n
Në Shitje 215-32b 125.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te, te parafundit ne nje kompleks te ...

Apartament 3+1 per shitje prane sheshit Karl Topia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dymbedhjete te n
Në Shitje 220-43S 140.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane sheshit Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dymbedhjete te nje pallati te ...

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica.
Banesa ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 617-60K 140.000 €

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 518-53L 125.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...