Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

ID TRS-1119-23L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 465.000 Euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 172.15
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit
Planimetria Shkarko

Apartament 3+1 per shitje prane Parkut te Madh te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.
Ofron sipefaqe totale prej 172.15 m2 dhe siperfaqe te brendshme 144.34 m2 te organizuar ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.
Ka te instaluar sistemin qendror te ngrohjes dhe te ftohjes.
Dhomat jane bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.
Apartamenti ofron punime shume cilesore si: shtrimin me parket te gjithe siperfaqes, dritare dopjo xham te pajisura me grila, ndricim nepermjet spoteve te ndryshme dhe cilesi te larte ndertimi me termoizolim dhe fasade te ventiluar.
Pallati ofron kushte moderne me administrim dhe recepsion ne hyrje, 2 ashensor dhe kamera sigurie 24-ore.
Ne zonen perreth mund te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten per nje jetese sa me komode, ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, rrugen Faik Konica dhe rruge te tjera lidhese.
Apartamenti eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.


Cmimi: 465.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën