Apartament 3+1 per shitje prane Kristal Center ne Tirane

ID TRS-222-40S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 149.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 125 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shkelqim Fusha
Planimetria Shkarko

Apartament 3+1 per shitje prane Kristal Center  ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqje totale prej 125 m2 dhe siperfaqje te brendshme prej 113.6m2.
Shtepia organizohet ne: sallon te madh me kuzhine gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 Tualete (nje me dritare), 2 korridore , 2 ballkone.
Apartamenti eshte i orientuar Jug - Perendim. I mobiluar ne menyre moderne dhe shume cilesore.
Ka mundesi parkimi me pagese prane baneses.
Ofron akses te shpejte ne autostraden Tirane-Elbasan,rr.Shkelqim Fusha,rr.Bill Klinton etj.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi:149.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha  ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4 te nje p
Në Shitje 1120-32V 155.300 €

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha  ne Tirane Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te t
Në Shitje 216-6K 155.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ...

Apartament dupleks per shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5 te nje palla
Në Shitje 920-24V 138.000 €

Apartament dupleks per shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje p
Në Shitje 323-36G 142.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 117-51T 145.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4
Në Shitje 921-19V 140.000 €

Apartament per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Në Shitje 920-21D 145.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati t
Në Shitje 419-37L 150.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te vjeter shume ...