Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne Tirane (TRS-119-34S)

ID TRS-119-34S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 88.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 129 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Androkli Kostallari, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 109 m2 sebashku me 20 m2 shtese e cila eshte ne proces legalizimi.

 Apartamenti eshte i organizuar ne: kuzhine sebashku me dhomen e ndenjes, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor dhe ballkon.

Banesa  ofrohet totalisht e mobiluar, punimet e brendshme jane shume cilesore, salloni dhe kuzhina jane te shtruara me parket, pjesa tjeter eshte e  shtruar  me pllaka.

Ka te instaluar ne dhomen e ndenjes nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Apartamenti ka orientim  veri-lindje.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe te kerkuar nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses te lehte ne zonen e Don Boskos, rrugen panorama, rrugen Jordan Misja etj. 

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 88.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te
Në Shitje 1013-42 94.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati t
Në Shitje 418-65L 83.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te dhe te
Në Shitje 215-20b 90.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te dhe te parafundit te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pa
Në Shitje 418-7L 85.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter ...


Shitet apartament 3+1 ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Në Shitje 1019-86S 85.500 €

Shitet apartament 3+1 ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Në Shitje 618-2d 77.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te nj
Në Shitje 120-20S 87.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Durresit buze rruge kryesore ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-
Në Shitje 1119-36S 78.300 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Durresit buze rruge kryesore ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fundit te ...