Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRS-321-22V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 189.800 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 146 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Skender Luarasi

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 146 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 137 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe dy ballkone.

Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te vendosur ne cdo dhome.

Pozicionimi mjaft I favorshem ben te mundur te kete ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dite.

Ndertesa ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.

Ofron administrim dhe siguri 24h.

Ka akses direkt ne rrugen Medar Shtylla, rrugen e Kosovareve dhe kompleksit Dinamo.

I pajisur me certifikate pronesie.

 

Cmimi: 1300 Euro/ m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 719-12L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 517-2K 189.000 €

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 ne shitje te Kompleksi Kika ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke o
Në Shitje 513-36 192.000 €

Apartament 3+1 ne shitje te Kompleksi Kika ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofruar ajrin e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-
Në Shitje 919-15T 185.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 për shitje  në rrugën Dora D’Istria, në Tiranë.
Në Shitje 521-3V 201.900 €

Apartament 3+1 për shitje  në rrugën Dora D’Istria, në Tiranë. Banesa ndodhet ...

Apartament 3+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter
Në Shitje 919-16S 180.000 €

Apartament 3+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter me nje siperfaqe ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 518-50L 195.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, shume te ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 518-4d 187.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron ...