Apartament 3+1 per shitje tek 9-kateshet ne Tirane (TRS-919-15T)

ID TRS-919-15T
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 185.000 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 152 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kostandin Kristoforidhi

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 152 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 134 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon, 3 dhoma gjumi, kuzhine te vecuar, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Shtepia ofrohet e pamobiluar pervec kuzhines dhe eshte ne kushte mjaft te mira.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me pllaka.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Apartamenti eshte i orientuar ne drejtim te jug-perendimit.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte mjaft e preferuar per shkak se ndodhet prane sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne zonen e Pazarit te Ri, sheshin Skenderbej dhe rrugeve te tjera lidhese.

Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Cmimi: 185.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje
Në Shitje 916-20b 180.000 €

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ...

Apartament modern per shitje ne zonen e Selites ne Tirane, prane ruges Irfan Tomini.

Pozicionohet
Në Shitje 1218-35a 190.000 €

Apartament modern per shitje ne zonen e Selites ne Tirane, prane ruges Irfan Tomini. Pozicionohet ne katin e 8-te ...

Apartament 3+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter
Në Shitje 919-16S 180.000 €

Apartament 3+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter me nje siperfaqe ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 518-4d 187.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Në Shitje 1116-25K 187.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 518-50L 195.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, shume te ...

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Cameria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Në Shitje 314-34b 189.000 €

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Cameria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e  3-te &nb
Në Shitje 417-42K 190.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  3-te  te nje pallati ...