Dy apartamente 2+1 dhe 1+1 per shitje prane Qendres Kristal ne Tirane (TRS-918-30L)

ID TRS-918-30L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 185.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 156.52 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hasan Alla

Dy apartamente per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane

Ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati te ri te sapoperfunduar ne krah te rruges kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 156.52 m2 dhe te brendshme 131.2 m2 te organizuar ne dy apartamente ngjitur me njeri-tjetrin.

Apartament 2+1 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartament 1+1 te ndare ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi dhe tualet.

Te dy apartamentet ofrohen plotesisht te mobiluar me nje stil bashkohor.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nepermjet kondicionereve inverter te pajisur ne cdo dhome.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Ballkoni ofron pamje nga rruga kryesore me orientim nga jugu.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes, rrugen Medar Shtylla dhe Kopshtit Botanik.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 185.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 217-49d 190.300 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati i te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te t
Në Shitje 416-20K 173.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te kerku
Në Shitje 1014-40j 179.200 €

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te kerkuara ne ...

Apartament modern per shitje ne zonen e Selites ne Tirane, prane ruges Irfan Tomini.

Pozicionohet
Në Shitje 1218-35a 190.000 €

Apartament modern per shitje ne zonen e Selites ne Tirane, prane ruges Irfan Tomini. Pozicionohet ne katin e 8-te ...

Apartamenti per shitje ne Rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje nde
Në Shitje 617-67K 172.900 €

Apartamenti per shitje ne Rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re me ...

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Në Shitje 615-22b 196.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Cameria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Në Shitje 314-34b 189.000 €

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Cameria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Në Shitje 1116-25K 187.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...