Apartament 3+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-1116-25K)

ID TRS-1116-25K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 187.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 170 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve, prane Ambasades Polake

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Ambasades Polake.

Ka nje hapesire prej 170 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe 2 ballkone.

Shtepia ofrohet bosh dhe orientohet nga jug-lindja duke ofruar drite natyrale gjate gjithe dites.

Kjo prone ka funskionuar deri vone si zyra por eshte pershtashme dhe banim.

Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit dhe prane shume sherbimeve te ndryshme qe bejne te mundur nje jetese sa me komode.

Ka lehtesisht akses ne shume pika kyce te qytetit si rruga Durresit, rruga Mine Peza, rruga Kavajes, Sheshi Rilindja dhe vetem disa metra larg qendres.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 1100 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pal
Në Shitje 1119-13T 190.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Në Shitje 615-22b 196.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartamenti per shitje ne Rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje nde
Në Shitje 617-67K 172.900 €

Apartamenti per shitje ne Rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re me ...

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te kerku
Në Shitje 1014-40j 179.200 €

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te kerkuara ne ...

Apartament ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozi
Në Shitje 222-25A 197.600 €

Apartament ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozicionohet ne katin e ...

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e  3-te &nb
Në Shitje 417-42K 190.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  3-te  te nje pallati ...

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2
Në Shitje 518-11L 200.000 €

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te dhe te 3-te te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te dhe te
Në Shitje 418-1L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje ...