Apartament 3+1 per shitje perballe Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-819-41L)

ID TRS-819-41L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 216.340 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 108.17 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjik Kuqali

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Banesa ka siperfaqe totale prej 108.17 m2  dhe siperfaqe te brendshme 95.73 m2 te ndare mjaft mire ne sallon bashke me kuzhine,3 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon i gjate qe lidh sallonin bashke me 2 dhoma gjumi.

Apartamenti eshte i pa perfunduar akoma, por ofrohet i plotesuar me dritare dopio xham te pajisura me grila, dyer te brendshme, pajisjet hidrosanitare, shtrimin me parket ose pllaka etj.

Ka orientim nga jug-lindja dhe eshte i ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale.

Pallati ofron nje cilesi te larte ndertimi, mure me termo izolim, ka fasade te ventiluar, hapesira te perbashketa komode, ofron administrim, 2 ashensor, kamera sigurie 24-ore etj.

Zona eshte e qete dhe e zhvilluar se fundmi. Ka akses te lehte ne rrugen Sulejman Delvina, rrugen Sami Frasheri,  Sheshi Wilson, Zonen e Bllokut dhe Liqenin Artificial te Tiranes.

Apartamenti eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi: 2000 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e d
Në Shitje 721-20F 211.500 €

Apartament per shitje tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 217-36d 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te
Në Shitje 1217-62R 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 416-35b 205.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te kompleksit ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4
Në Shitje 1220-22V 230.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe. Ka nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodh
Në Shitje 422-23S 212.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Në Shitje 217-11K 216.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1214-1b 207.200 €

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...